EUROPANEL DOMY

Výstavba domů je prováděna podle projektové dokumentace firmy EUROPANEL z předepsaných certifikovaných stavebních materiálů prověřených výrobců a značek. Každý zákazník je dopředu informován o použitých materiálech a realizační firmy nesmí svévolně materiály měnit či nahrazovat za jiné. Vlastním vývojem, volbou kvalitních materiálů a dodavatelů, sítí realizačních firem s naší technickou podporou a dozorem zajišťujeme pro investory klidný, rychlý a bezpečný proces výstavby.

Moderní architektura, kvalita provedení, úsporný provoz, skvělá cena a jasná filosofie bydlení. To vše v sobě zahrnují domy od společnosti EUROPANEL. Splnění těchto kritérií zajišťujeme pečlivým výběrem materiálů a konstrukcí použitých při stavbě našich domů se zapojením vlastní výroby jednotlivých komponent.

Základy domu jsou provedeny zemními vruty Krinner s garantovanou životností 150let. Jsou plnohodnotným stavebním prvkem používaným při zakládání staveb s řadou předností. Na zemních vrutech je možné založit stavby jakékoli velikosti bez omezení ročním obdobím, snadno, rychle a bezpečně. Montáž je provedena v řádu několika hodin jak v rovinatém tak i svažitém terénu.

Značnou výhodou provedení základů prostřednictvím zemních vrut je i absence výkopových prací. Jediným narušením pozemku při stavbě tak zůstává přivedení inženýrských síti k instalační šachtě a její provedení.

 

 

EUROPANEL domy na veletrhu Dřevostavby 2016

   
 
 
 aaa  
 
 
Napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo. Sekce není online, ale odpověď na vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu. 

Anketní otázka
Jak jste se o nás dozvěděli?
Celkem hlasovalo 7444 návštěvníků
Obchodní informace
Kontaktní informace

ONYX S.D. s.r.o.
Fáblovka 405
533 52 Staré Hradiště

Dřevostavby

Roman Farkaš
tel.: +420 775 785 900
info@top-drevostavby.cz

 

Zděné domy zelená úsporám

Jan Dojčan

tel +420 602 622 882

   
 
NOVINKY NA MŮJ EMAIL Chcete mít stále aktuální informace v e-mailu?
 
Stavební firma ONYX SD s.r.o. Stavební firma ONYX SD s.r.o. Stavební firma ONYX SD s.r.o.
 
Copyright © 2014 Stavební firma ONYX SD s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio: E-WORKS.CZ | Home | Kontaktní informace | Mapa stránek